HAKKIMIZDA


Ayhan Aslan ve Orhan Aslan kardeşlerin, Oraysan A.Ş. bünyesi altında, birlikte yatırım yaptıkları Pera Residence’in inşaatına 2009 senesinde başlanmıştır.

Oraysan A.Ş. aynı zamanda Atak Holding çatısı altında turizm ve otelcilik sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Turizm ve otelcilik alanında kendi bilgi ve deneyimlerini Susesi markasıyla yıllardır sürdüren Atak Holding, Antalya, Belek’te yerli ve yabancı misafirlerine hizmet vermektedir. 2012 yılında İstanbul Asmalımescit bölgesinde, Pera Residence ile ikinci residence işletmesini faliyete geçiren Ayhan ve Orhan Aslan kardeşler, ilk konut residence yatırımına 1992 de İstanbul, Florya da, konut residence olarak başlamıştır. Yatırımlarında çevre ve insana değer ve hizmet vermeyi hedefleyen firma, İstanbulda yeni şehir otellerinin projelerini çizmeye başlamış durumdadır. Bu işi severek yapan Aslan kardeşler, yeni yatırımlarıyla misafirlerine üst düzey konfor, rahat bir tatil, huzurlu bir yaşam sunmanın yanı sıra ülke ekonomisine katma değer yaratmıştır.

Pera Residence’a gelen misafirlerimizin Beyoğlu’nun tarihi havasıyla birlikte eğlenceli, eşsiz vakit geçirmeleri Pera Residence personelininde en önemli hedefidir. Markasıyla yarattığımız bu yeni yatırımımızın ülkemize hayırlı olmasını diler, misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Ayhan ve Orhan Aslan
   

Asmalımescit Mahallesi, Asmalımescit Sokak No:25 Beyoğlu / İSTANBUL